Zayıf Akım ve Yapısal Kablolama Çözümleri


Elektrik Alt Yapı Ürünleri ve Çözümleri


Elektrik sistemleri bir işletmenin can damarları arasındadır. Özellikle teknik tesislerin ayakta kalmasının başrol oyuncusu elektrik enerjisi kesintilerle de iş kayıplarına sebep olabilir. Kesintilere neden olan bir çok problemin kaynağı iyi tasarlanmamış elektrik altyapısı olmaktadır.

Teknik tesis ve datacenter’lar UPS üzerinden beslemek ihtiyaç dahilindeki altyapıyı oluşturduğunuz anlamına gelmez. Bu adım enerji konusundaki ilk adımı oluşturur.

Şebekedeki kesintilere karşı devamlı devrede kalacak şekilde planlanan elektrik altyapı projeleri yedek enerji kaynağına da ihtiyaç duyar. Arıza, bakım gibi olağandışı durumlarda da kesintisiz hizmet verecek şekilde tasarlanan projeler güvenli bir elektrik altyapısı için elektriği sağlayan güç sistemlerinin başlıca noktalarıdır.

Müşterilerimize uzman teknik ekibimizle ihtiyaca göre tüm bu faktörleri göz önüne alarak en uygun elektriksel tasarımı oluşturuyoruz. Mevcut elektrik altyapısına sahip olan tesisleri de revizyonlar dahilinde projelendiriyoruz. 


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ