HAKKIMIZDA


DTA Teknoloji


Firmamız, sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, müşterilerine Datacenter ve Sistem Odası, Bina içi, Kampüs ve Geniş Alanlarda, Elektronik İş, Mobil Erişim ve Bina Yönetim sistemlerinin kullanımına yönelik altyapı hizmetleri vermektedir.

Data-Telefon-Fiber Altyapı Sistemleri, Yerel-Uzak Kablolu-Kablosuz Ağ Çözümleri, Internet ve Telekomünikasyon Çözümleri alanlarında, her boyuttaki müşterilerine, proje öncesi eğitim, danışmanlık hizmetlerinden başlayarak, yüksek performanslı sistem tasarımı, cihaz-teknoloji seçimi ve tedarikci konularında, entegre sistem projeleri sunmaktadır.

Firmamız, sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Türkiye’de yeni gereksinimlere göre network altyapısı ile ilgili en son yenilikleri, çözümleri bünyesine katmaya ve uygulamaya devam etmektedir.

Kurumların kendi iş alanlarına odaklanmasını sağlamak ve böylelikle verimliliklerinin artmasına katkıda bulunmak amacı ile çalışan DTA TEKNOLOJİ, başarıya odaklı hizmet anlayışıyla ekip çalışmasının gücüne inanmaktadır.


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ